Pochválili nás

Chtěli jsme si koupit sud vašeho skvělého piva na rodinnou oslavu. Znám výtečného Otakara 11 a o svátcích jsem poprvé ochutnal excelentní tmavou třináctku Elišku v Irish Music Pub v Čelákovicích, kam za vaším výborným pivem občas cestujeme s přáteli z nedalekého Brandýsa nad Labem. Majitel, pan Janák, nás nyní pozval na ochutnávku další vaší speciality František Bittner 13. Moc se na ni těšíme.

Ještě jednou děkuji za spoustu zajímavých informací a přeji Vám i vašemu pivovaru mnoho zdaru a štěstí v Novém roce. Zdravím Vás,
Petr Tenčl 8. ledna 2019

Zcela jistě dostáváte za vaše pivo slova chvály a ocenění se všech stran, takže tato nejsou pro Vás žádnou mimořádnou záležitostí. Přesto Vás možná spolu s Vaším sládkem panem Vasilem potěší slova chvály ze vzdáleného Lucemburska. Při nedávné návštěvě Hradce Králové jsem zakoupil v tamnější speciální prodejně piva v Hořické ulici vedoucím obchodu doporučených 15 druhů piv stejného typu z malých českých pivovarů. Asi nebude pro Vás žádným překvapením (pro mne bylo, vaše pivo jsem dosud neznal), že v našem lucemburském hodnocení vyhrálo pivo „František Bittner“ na celé čáře. Úžasné pivo, klobouk dolů. My zde žijeme v těsném sousedství dvou „pivních velmocí“ Německa a Belgie – obě země samy o sobě tvrdí, že mají nejlepší pivo na světě. Srovnáte-li ale na př. německý Warsteiner, Bitburger a spoustu dalších piv (i z menších a malých pivovarů) z obou jmenovaných zemí – samozřejmě piva stejného typu, nesrovnáváme jablka s hruškami – vyhrávají u znalců piva malé české pivovary na celé čáře! V internetu jsem se dočetl, že pro své pivo nemusíte – a ani nemůžete – dělat reklamu, neboť se na jedné straně chválí samo, na straně druhé i proto, že výroba nepostačuje poptávce. Před plzeňským Prazdrojem a budějovickým Budvarem – jedinými českými druhy piv, která se dají zde a v sousedních zemích Německu, Belgii, Holandsku a Francii v obchodech koupit – jsme dosud upřednostňovali a z České republiky vozili piva HOLBA, SVIJANY a BERNARD. Nyní máme nový tip a doufáme, že i napříště vaše pivo v Hradci Králové budeme moci opět zakoupit. Při některé z našich příštích návštěv v létě v Hradci Králové určitě zavítáme i do Poličky ochutnat vaše pivo čepované v některé z místních restauraci.

Na dálku zdraví a vše dobré do nadcházejícího roku 2019 přeje Vám a Vašim spolupracovníkům
Jan Vaněk / Luxembourg 25. prosince 2018

Uvedené příspěvky konzumentů našeho piva jsou dle nařízení GDPR uveřejněny se souhlasem dotyčných osob.

Vítejte na stránkách
Měšťanského pivovaru v Poličce, a.s.
Potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let,
nebo jsem osoba podléhající právu USA
starší 21 let.
Současně souhlasím s použitím
cookies nezbytných pro správné
fungování webových stránek.