Naše pivo
Výčepní
10% Hradební světlé výčepní pivo 10% Hradební tmavé výčepní pivo
Ležáky
11% Otakar světlý ležák 12% Záviš světlý ležák
Silné
13% František Bittner světlé silné pivo 13% Eliška tmavé silné pivo
Doplňkový
sortiment
Nealkoholické
pivo
Sudové limo Oranž, Kofeina, Cimona, Malina

Pochválili nás

Chtěli jsme si koupit sud vašeho skvělého piva na rodinnou oslavu. Znám výtečného Otakara 11 a o svátcích jsem poprvé ochutnal excelentní tmavou třináctku Elišku v Irish Music Pub v Čelákovicích, kam za vaším výborným pivem občas cestujeme s přáteli z nedalekého Brandýsa nad Labem. Majitel, pan Janák, nás nyní pozval na ochutnávku další vaší speciality František Bittner 13. Moc se na ni těšíme.

Ještě jednou děkuji za spoustu zajímavých informací a přeji Vám i vašemu pivovaru mnoho zdaru a štěstí v Novém roce. Zdravím Vás,
Petr Tenčl 8. ledna 2019

Zcela jistě dostáváte za vaše pivo slova chvály a ocenění se všech stran, takže tato nejsou pro Vás žádnou mimořádnou záležitostí. Přesto Vás možná spolu s Vaším sládkem panem Vasilem potěší slova chvály ze vzdáleného Lucemburska. Při nedávné návštěvě Hradce Králové jsem zakoupil v tamnější speciální prodejně piva v Hořické ulici vedoucím obchodu doporučených 15 druhů piv stejného typu z malých českých pivovarů. Asi nebude pro Vás žádným překvapením (pro mne bylo, vaše pivo jsem dosud neznal), že v našem lucemburském hodnocení vyhrálo pivo „František Bittner“ na celé čáře. Úžasné pivo, klobouk dolů. My zde žijeme v těsném sousedství dvou „pivních velmocí“ Německa a Belgie – obě země samy o sobě tvrdí, že mají nejlepší pivo na světě. Srovnáte-li ale na př. německý Warsteiner, Bitburger a spoustu dalších piv (i z menších a malých pivovarů) z obou jmenovaných zemí – samozřejmě piva stejného typu, nesrovnáváme jablka s hruškami – vyhrávají u znalců piva malé české pivovary na celé čáře! V internetu jsem se dočetl, že pro své pivo nemusíte – a ani nemůžete – dělat reklamu, neboť se na jedné straně chválí samo, na straně druhé i proto, že výroba nepostačuje poptávce. Před plzeňským Prazdrojem a budějovickým Budvarem – jedinými českými druhy piv, která se dají zde a v sousedních zemích Německu, Belgii, Holandsku a Francii v obchodech koupit – jsme dosud upřednostňovali a z České republiky vozili piva HOLBA, SVIJANY a BERNARD. Nyní máme nový tip a doufáme, že i napříště vaše pivo v Hradci Králové budeme moci opět zakoupit. Při některé z našich příštích návštěv v létě v Hradci Králové určitě zavítáme i do Poličky ochutnat vaše pivo čepované v některé z místních restauraci.

Na dálku zdraví a vše dobré do nadcházejícího roku 2019 přeje Vám a Vašim spolupracovníkům
Jan Vaněk / Luxembourg 25. prosince 2018

Uvedené příspěvky konzumentů našeho piva jsou dle nařízení GDPR uveřejněny se souhlasem dotyčných osob.

Vítejte na stránkách
Měšťanského pivovaru v Poličce, a.s.
Potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let,
nebo jsem osoba podléhající právu USA
starší 21 let.